Наша школа
LeadEng Language School – це нова сучасна школа, де вивчати англійську може кожен!

Наш коллектив

Аліна Промська
засновник, керівник, викладач

Аліна закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна у 2010 році. У 2013 році отримала свою першу міжнародну кваліфікацію - сертифікат CELTA (Cambridge Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) отримала в 2013 році. У 2015 році здобула кваліфікацію TYLEC (Trinity College London/British Council, Teaching Young Learners Extension Certificate). Одним з найважливіших досягнень в професійному житті вважає здобуття кваліфікації Delta (Cambridge English level 7 Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages) у 2016 році. З 2017 року почала розвиватися як тренер викладачів. Виступала на міжнародних конференціях в Англії та Йорданії. Є співавтором онлайн курсу для викладачів англійської мови “Exam strategies from A to Z: How to prepare your students for any English exam” на платформі EdEra.

Сертифікати
Наталія Владарська
викладач

Наталя закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди у 2002 році за напрямком «Педагогіка та методика середньої освіти. Українська мова та література та англіська мова». У 2014 році пройшла підвищення кваліфікації в Англії в Lewis School of English за напрямком “Methodology Course of Teaching English”. У 2019 році пройшла стажировку у Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna в Польщі за програмою Erasmus+. У 2019 році отримала міжнародну кваліфікацію - сертифікат CELTA (Cambridge Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages). У вільній час активно займається спортом та захоплюється бьюті індустрією.

Сертифікати
Ольга Фіонік
викладач

Ольга отримала ступені бакалавра та спеціаліста за спеціальністю «Переклад» і «Навчання англійської та німецької» у Національному технічному університеті України «КПІ». Вона має 15-річний досвід перекладу в галузі бізнесу й поліграфічної промисловості. Пройшла курс CELTA в 2017 в Британській Раді в Києві, а також курс IH CYLT в International House в 2018 р. Ольга має сертифікат Варшавського університету, що підтверджує володіння польською мовою на рівні С1 (Advanced / Zaawansowany), який отримала склавши відповідний іспит у 2016 році. Ольга отримує задоволення від подорожей і вже відвідала більше 20 країн світу. В нашій школі Ольга також викладає курси з підготовки до екзамену IELTS онлайн. Вона має великий досвід викладання курсів з підготовки до IELTS. Ольга здавала IELTS тому на своїх заняттях вона викладає студентам ключові стратегії, які можуть покращити бал, а також дає практичні поради.

Сертифікати
Валерія Щербань
викладач

Валерія закінчила Національний транспортний університет за спеціальністю «Філологія та переклад» з відзнакою у 2018 році. Використовуючи отримані знання та власний досвід на практиці, уже більше 4 років успішно викладає англійську як для дорослих, так і для дітей, викладає корпоративну англійську, а також проводить підготовку до ЗНО для майбутніх абітурієнтів.

Сертифікати
Тетяна Сафонова
викладач

Тетяна Сафонова закінчила Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля за спеціальністю «Історія. Переклад» з відзнакою у 2005 році. Після закінчення університету почала викладати англійську мову та має 15 річний досвід викладання як дітям, так і дорослим. У 2019 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Мова і література (англійська)» та отримала професійну кваліфікацію «Викладач англійської мови закладу вищої освіти». Використовує індивідуальний підхід у роботі зі студентами в залежності від рівня володіння англійською та цілей її вивчання. Особливо пишається тим, що її учні з легкістю складали іспити і вступали до ВНЗ на бюджетні місця.

Сертифікати
Катерина Олексієнко
викладач

Катерина в 2016 закінчила НПУ імені М.П. Драгоманова, здобула ступінь магістра за спеціальністю «українська мова і література», вчитель англійської мови та зарубіжної літератури. Почала свою педагогічну діяльність з найменших учнів ДНЗ Обухова. З 2018 року працювала вчителем англійської мови в державних та приватних закладах . В своїй роботі використовує максимум практичних та активних вправ. Переконана, що гарний настрій та акторська гра запорука цікавого та ефективного уроку.

Сертифікати

Про школу

Наша мета – зробити ваше навчання корисним та якісним, щоб ви та ваші діти за допомогою англійської відкривали для себе нові можливості, ставали більш вільними на впевненими в собі, користувалися всіма перевагами володіння світовою мовою.

Для цього й була створена школа «LeadEng» - місце, де вивчати англійську може кожен:

- дорослі, підлітки та діти;
- мешканці всієї України;
- початківці та ті, хто хоче підвищити рівень володіння мовою.

Як школа ми відкрилися в 2020 році. Але як вчителі англійської мови, спеціалісти та професіонали своєї прави ми працюємо вже понад 5 років. Тож, давайте знайомитись!

Отримати
консультацію

Якщо у Вас виникли питання, потрібна консультація, або не можете зробити вибір самостійно - зателефонуйте нам і ми з радістю допоможемо Вам і розповімо про переваги занять з нами.
Контакти
ПН-ПТ з 09:00 до 20:00
СБ з 09:00 до 17:00
Месенджери
Соц.мережі