Онлайн курси англійської мови
Займайся з викладачем дистанційно, з будь-якого куточку світу. Індивідуально або в групі. Лише від 630 грн/міс!
Не потрібно
нікуди їхати
Вивчай англійську прямо з дому, у звичних для себе умовах. Потрібен тільки Інтернет, ноутбук, веб-камера та мікрофон (або просто смартфон).
Максимальне
залучення
Заняття по Скайпу залишились в минулому! Ми використовуємо сучасну платформу ZOOM та інтерактивні онлайн ресурси.
Технічна
підтримка
Якщо у тебе виникнуть складнощі із встановлення та використанням програм, наш клієнт-менеджер обов’язково допоможе. Це безкоштовно!
Міжнародні
стандарти
На тебе чекають професійні викладачі з сертифікацією CELTA, адаптовані навчальні програми, 100% занурення в мовне середовище.
Контроль
результатів
Кожні 3 місяці та наприкінці курсу ми аналізуємо успіхи наших студентів і відправляємо на e-mail рекомендації та коментарі викладача.
Сертифікат по завершенні
Ми підтвердимо твої знання з англійської офіційним сертифікатом школи про проходження курсів та володіння певним рівнем мови.

Наші online курси

Online школа

Вчити англійську мову онлайн вже стало трендом сьогодення. А сучасні технології дозволяють робити це максимально комфортно. Тож, ми розробили просту і ефективну систему дистанційних занять, які дозволяють студентам почуватися як на реальному уроці в школі.

Учні зустрічаються з викладачем у віртуальній учбовій кімнаті, спілкуються між собою через чати, відео та аудіо, користуються інтерактивними дошками і онлайн-презентаціями, підіймають руки, проходять тестування.

На наших онлайн курсах ти будеш багато розмовляти, слухати, читати, писати англійською. А ще жартувати, знаходити нових друзів, із задоволенням та користю проводити час.

Чекаємо на тебе в онлайн школі англійської мови LeadEng!

Отримати
консультацію

Якщо у Вас виникли питання, потрібна консультація, або не можете зробити вибір самостійно - зателефонуйте нам і ми з радістю допоможемо Вам і розповімо про переваги занять з нами.
Контакти
ПН-ПТ з 09:00 до 20:00
СБ з 09:00 до 17:00
Месенджери
Соц.мережі